African Mango (Afrykańskie Mango) A Zdrowie

African Mango (Afrykańskie Mango) A Zdrowie
Rate this post

Obecnie na naszym rynku w bardzo szybkim tempie rośnie popularność African Mango. Znalazł się on w rankingu na wysokim drugim miejscu, ponieważ charakteryzuje się dużą zawartością ekstraktu z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające potwierdza szereg badań naukowych. Wiedzie ono bezapelacyjny prym, jeśli chodzi o hamowanie uczucia głodu.

Czym Jest African Mango?

Najbardziej wartościowym składnikiem, które zawiera w sobie afrykańskie mango są jego wartościowe nasiona, nazywane przez rdzennych mieszkańców Afryki Orzechami Dikka. Tworzy się z nich ekstrakt bogaty w witaminy, minerały i wartościowe polifenole, które mają bardzo duży wpływ na skuteczność kuracji odchudzającej.

Najbardziej wartościowym składnikiem tego ekstraktu jest bardzo silny przeciwutleniacz – Irvingia Gabonensis, który na wielu płaszczyznach wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami.

Jak Działa African Mango?

Po pierwsze zawarte w Irvingia Gabonensis polifenole pomagają wyregulować poziom cukru we krwi. Dlaczego jest to takie ważne?

Odczuwanie głodu jest głównie spowodowane spadkiem poziomu cukru we krwi. Gdy zjadasz np. słodkiego batonika, który zawiera w sobie cukry proste, poziom cukru we krwi gwałtownie rośnie, po czym po 2-3 h równie gwałtownie spada. Takie wahania cukru powodują, że bardzo szybko znowu mamy ochotę coś podjeść.

Dodatkowo owoc afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Umożliwia on pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z układu pokarmowego, ponieważ w działaniu przypomina miotełkę która czyści. Oprócz tego wypełnia nasz żołądek, dzięki czemu pozostawia na długie godziny uczucie sytości. Takimi działaniami wspiera nas w batalii z wilczym apetytem oraz podjadaniem, które są głównymi powodami zajadanie się niezdrowymi słodkościami.

Opinie i cena o African Mango sprawiają, że jest to jeden z najlepszych supresantów apetytu, jakie dotychczas odkrył człowiek. Więcej wypowiedzi na temat tego produktu znajdziesz w tym artykule.

African Mango ma też jeszcze inne bardzo ważne dla naszego organizmu działanie. Krótko mówiąc powoduje, że nasze komórki są dużo bardziej wrażliwe na insulinę i leptynę, czyli hormony które kontrolują proces tycia i odchudzania. W momencie gdy produkcja leptyny się zwiększa, proces lipolizy (rozkładania tłuszczu) przyśpiesza. Efektem jest przyśpieszony metabolizm oraz szybsze spalanie przede wszystkim tłuszczu, który od wielu miesięcy zalega w naszym organizmie. Jeśli dodatkowo dodasz proces ten połączysz z dietą niskowęglowodanową, rezultaty mogą Cię zaskoczyć

African Mango A Zdrowie

Zażywanie naturalnego suplementu jakim jest African Mango niesie też ze sobą szereg prozdrowotnych korzyści. Po pierwsze redukuje zły cholesterol oraz optymalizuje ilość dobrego cholesterolu. Zaopatruje też nas w witaminę B, która ma swój udział w przyśpieszeniu spalania tłuszczu oraz węglowodanów.

Inną jeszcze korzyścią jest fakt, iż African Mango redukuje stany zapalne, co jest bardzo istotne przy leczeniu nowotworów oraz stanów chorobowych.

AfricanMango_PL_690x80

Skuteczność Dowiedziona Badaniami

Działanie African Mango zostało dokładnie potwierdzone badaniami naukowymi. Jedno z nich odbyło się w 2005 roku na University of Yaounde w Kamerunie. W tym czterotygodniowym badaniu pierwsza grupa uczestników spożywała po 1,05 grama afrykańskiego mango 3 razy/dziennie. Druga grupa dostawała natomiast w tym czasie placebo. Obie grupy stosowały tą samą dietę i aktywność fizyczną.

Po zakończeniu badania okazało się, że osoby stosujące African Mango zmniejszyły łączną swoją wagę aż o 5,26%, natomiast reszta jedynie o 1,26%. To aż 4 razy więcej zrzuconych kilogramów

African Mango – Czy Warto?

African Mango to suplement, który przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które mają problemy z podjadaniem i nieustannie towarzyszy im uczucie głodu. Jeśli dręczy Cię gigantyczny apetyt to jest on idealnym wyborem, bo pozwala pozbyć się ochoty na „coś słodkiego”. Z drugiej strony dodatkowo podkręca metabolizm, co zdecydowanie przyśpiesza zrzucanie zbędnych kilogramów.  African Mango to w tej chwili najlepiej hamujący głód preparat na polskim rynku.