background irvinia gabonesisPojawienie się nowego nieprawdopodobnego trendu na wielomiliardowym rynku odchudzania było tylko kwestią czasu. Przesuńcie się, jagody goji, granat i açaí.

Oto egzotyczne afrykańskie mango

Tym razem, cała uwaga jest skupiona jest skupiona na skromnym krzewie owocowym który jest w stanie konkurować z kosztownymi metodami odchudzania. Jego działanie zostało potwierdzone już w wielu badaniach naukowych, a po forach krążą historie ludzi, którzy dzięki niemu wreszcie uporali się z problemem zawyżonej wagi.

Owoc dżungli: suplementy z afrykańskiego mango są nowością na długiej liście trendów zdrowego odżywiania, ale jak one działają?

Zwolennicy najnowszego trendu w zdrowiu mówią, że afrykańskie mango, które pochodzi z przybrzeżnej Afryki Zachodniej, jest pradawną kameruńską rośliną leczniczą i że jej „unikatowe” właściwości podobno pomagają w odtłuszczaniu, a nawet obniżyć poziom tłuszczu we krwi. Więcej w tym temacie przeczytasz w tym artykule:
http://zrzuctenbalast.pl/african-mango-opinie-cena-gdzie-kupic-apteka-czy-internet/

W odróżnieniu od innych mango, afrykańskie mango Irvingia gabonesis produkuje jadalne, bogate w białko nasiona powszechnie używane w kuchni kameruńskiej. Wyciągi z nasion są dostępne w postaci tabletek, nazywanych „przełomowym suplementem”. Ten suplement pomógł już nie jednej kobiecie.

Na temat pigułek z afrykańskiego mango są setki internetowych stron sprzedażowych w USA i innych krajach, które dają do zrozumienia że suplement działa na każdego osobie, która stosuje go regularnie.

African Mango a badania naukowe

Dwa badania wykonanych przez Judith L Ngondi iafrican mango image innych badaczy przy University of Yaounde w Kamerunie i opublikowanych w „Journal of Lipids in Health”, podtrzymują ten medialny szum, według ich danych nasiona przyczyniają się do znacznego odchudzania i polepszenia poziomu tłuszczu we krwi.

W badaniu z roku 2005 zespół przetestował 28 wolontariuszy, porownując wagę w ciągu 4 tygodni pomiędzy grupą której podano placebo a grupą której podano suplementy z afrykańskiego mango. Po zastosowaniu przed posiłkiem, 3 razy dziennie, badanie wskazało, że ci którzy przyjmowali suplementy z afrykańskiego mango zrzucili 5.3% swojej wagi, podczas gdy grupa kontrolna zrzuciła jedynie 1.3%.

Takie wyniki potwierdzają działanie Afrykańskiego Mango i utwierdzają w przekonaniu, że jest to produkt w który warto zainwestować, ponieważ zwraca to się już po kilku tygodniach. Ważną sprawą jest też fakt, że afrykańskie mango nie powoduje skutków ubocznych, ponieważ jest w 100% naturalnym suplementem diety, który może zażywać każdy kto chce.

Według Dr IV van Heerden z Health24.com: „Znaczne zmniejszenie całkowitego cholesterolu we krwi (39.2 procent), trójglicerydów (44.9 procent) i „złego” cholesterolu LDL (45.6 procent) odnotowano w grupie leczonej. Jednocześnie poziom „dobrego” cholesterolu HDL w grupie stosującej afrykańskie mango wzrósł o 46.9 procent.

Artykuły

african mango cena i owoc

Kilka Informacji O African Mango

Afrykańskie mango jest najnowszym trendem dietetycznym. Faktyczny owoc nazywany African Mango jest rzadkim gatunkiem owoców występującym jedynie w Afryce. Tego mogą nie wiedzieć w Ameryce,...