Handy Heater opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena

Handy Heater opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena
4.7 (94.05%) 121 votes

Człowiek w naszym klimacie nie jest przyzwyczajony do zbyt niskich temperatur. Ponadto wszelkie przepisy BHP dość jednoznacznie regulują kwestie temperatury odpowiedniej do pracy w różnych warunkach.

Handy Heater pozwala na szybkie ogrzanie powierzchni do 23 metrów kwadratowych.Handy Heater pozwala na szybkie ogrzanie powierzchni do 23 metrów kwadratowych.

PROMOCJA -50%

SPRAWDŹ SAM!

www.handyheater.pl

Żeby dobrze funkcjonować i nie nabawić się żadnych problemów o podłożu np. reumatycznym, musimy zadbać o odpowiednie dogrzanie pomieszczenia, w którym przebywamy, najlepiej w sposób szybki i wydajny.

Można to zrobić grzejnikiem gazowym lub elektrycznym.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Grzejnik gazowy niesie za sobą wiele ryzyk, jak zwiększona wilgoć, trujące opary. Grzejnik elektryczny często oznacza duże koszta eksploatacji. Co przy małym pomieszczeniu się nie opłaca. Chyba, że masz zamiar zastosować nowy, przenośny grzejnik Handy Heater. Jego gabaryty i cena są bardzo atrakcyjne. Jak bardzo?

Z jakimi korzyściami wiąże się zakup tego rozwiązania? Tego typu informacje znaleźć można w poniższym artykule. Dodatkowych informacji szukać można ponadto na stronie producenta www.handyheater.pl

Handy Heater Efekty – Działanie – test

Na wstępie przyjrzyjmy się jakie jest działanie Handy Heater i jakie przynosi on efekty. Pomoże nam w tym test produktu, do którego mamy dostęp. Przejdźmy zatem do stosownej analizy.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Zgodnie ze specyfikacją producenta, prezentowane rozwiązanie charakteryzuje się następującymi parametrami:

 • ceramiczny element grzewczy obudowany plastikową obudową – ceramika nagrzewa się znacznie mocniej i dłużej utrzymuje ciepło – zastosowanie tego rozwiązania ma bardzo spory wpływ na wydajność piecyka
 • moc 370 W – jest znacznie niższa od przeciętnego rozwiązania tego typu na rynku, co pozwala na wprowadzenie sporej ilości oszczędności i znacznie tańsze osiąganie zamierzonych temperatur
 • napięcie 220 – 240 V, które jest standardowym dla naszych instalacji elektrycznych domowych, więc nie są wymagane żadne dodatkowe włączniki
 • częstotliwość 50 – 60 Hz, pozwalająca na wysokie taktowanie ciepła, dzięki czemu efekty ogrzewania pojawiają się bardzo szybko
 • regulowany termostat 15 do 32 stopni Celsjusza, pozwala na dobranie temperatury odpowiedniej do potrzeb z bardzo szerokiego zakresu, zaś z drugiej sam termostat z czujnikiem będzie dbać, by w pomieszczeniu utrzymywała się stała temperatura, Handy Heater Efekty - Działanie - testniezależnie od czynników zewnętrznych,
 • cyfrowy wyświetlacz pozwala na łatwe zaprogramowanie i dobranie odpowiednich parametrów grzewczych
 • programator czasu do 12 godzin pozwala na zaprogramowanie procesu utrzymywania temperatury nawet 12 godzin do przodu, co w połączeniu z termostatem daje nam sporą kontrolę nad kosztami eksploatacji oraz pozwala na dopasowanie godzin grzania do realnych potrzeb to działanie wspomaga również
 • automatyczny wyłącznik, który reaguje na konkretny czas i warunki wyłączenia piecyka.

Biorąc te wszystkie elementy specyfikacji pod uwagę, można wyselekcjonować kilka istotnych cech funkcjonowania danego rozwiązania. I tak test zużycia energii elektrycznej wskazuje, że Handy Heater pochłania zaledwie 0,37 kWh w czasie godzinnej pracy. Oznacza to koszt rzędu 0,20 zł za godzinną pracę.

W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, które pochłaniają około 1 kWh w ciągu godziny i kosztują 0,55 zł, jest to spora oszczędność pieniędzy.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Znamy więc działanie Handy Heater. Przyjrzymy się teraz temu, jakie są efekty jego stosowania. Otóż piecyk pozwala na ogrzanie powierzchni do 23 metrów kwadratowych, zaś jego niewielkie rozmiary czynią go niezwykle efektywnym rozwiązaniem. Wbudowany termostat pozwala na ominięcie wpływu nieszczelności okien i drzwi na temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto piecyk jest niezwykle cichy w działaniu, więc możliwe jest jego używanie nawet w czasie pracy i nie powinien on zagłuszać w żadnej mierze pracy.

Niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie tego rozwiązania w podróż wszędzie tam, gdzie może być potrzebny – do dogrzewania się w przyczepie kempingowej lub w hotelu, jeśli jest taka potrzeba. Na temat samej specyfikacji technicznej więcej przeczytać można również na stronie producenta produktu, znajdującej się pod adresem www.handyheater.pl

Handy Heater – jak stosować –  Instrukcja obsługi

Przyjrzyjmy się teraz temu, jak stosować Handy Heater w celu maksymalizacji efektów. Wyjaśnia to również instrukcja obsługi dołączona do produktu, tu jednak wspomnimy o kilku zasadniczych kwestiach.

Handy Heater - mini grzejnik elektryczny - zużycie prądu - forum - opinie - jak stosować - cenaOtóż sama praca z tym rozwiązaniem jest niezwykle prosta i opiera się o podłączenie piecyka do gniazdka i jego uruchomienie.

Ustawienie termostatu i zaprogramowanie pozwoli na pełną automatyzację procesu grzania, co jest wygodne z jednej strony, zaś  z drugiej pozwala na łatwą obsługę w niższych kosztach. W tym zamyka się zasadniczo cała kwestia jak stosować Handy Heater, a wszelkie niuanse techniczne wyjaśnia dodatkowo obszernie instrukcja obsługi dołączona do produktu.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Warto również poczytać informacje znajdujące się na stronie producenta www.handyheater.pl

Handy Heater Ebay – allegro – ceneo

Przeanalizujmy teraz kwestię nabycia tego rozwiązania i gdzie to najlepiej zrobić. W celu analizy, sprawdziliśmy możliwości zakupu Handy Heater na Ebay, allegro i na agregacie ceneo. Kilka spostrzeżeń z tych badań zamieszczamy poniżej.

Na początku sprawa zakupu na allegro i na ebay prezentowanego produktu wydawała nam się rozwiązaniem ze wszechmiar oczywistym oraz logicznym. Prowadzone tam aukcje są zawsze chronione przez administrację, zaś przestrzeganie regulaminów jest ściśle kontrolowane. Wystarczy niewielki błąd, nieuwaga lub nieciekawy ruch sprzedającego, a traci on swoje konto, czasem i prawo do prowizji oraz czeka go wiele nieprzyjemności. To tyle jeśli chodzi o kwestie teoretyczne.

W praktyce sprawa ma się nieco odmiennie. Na obu portalach aukcyjnych bowiem nabyliśmy odpowiednie rozwiązanie i w obu przypadkach było ono niezwykle podobne do oryginalnego piecyka.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Było jednak podróbką, bardzo wysokiej jakości. Różnicy były niewielkie – inna częstotliwość, gorszy budulec, mniejsze możliwości i efekty. W długofalowym użytku jednak rozwiązanie podrobione szybko się psuło, gorzej grzało, inaczej reagowało na zmiany temperatury i wiele innych różnic, znacznie pogarszających działanie produktu.

A to wszystko w podobnej cenie i z opłatą za przesyłkę. Zakup więc Handy Heater na allegro czy ebay, to zły pomysł.

A na ceneo? Tutaj sprawa ma się niewiele lepiej. Ceneo ma bowiem agregować różne oferty sprzedaży danego rozwiązania, sporządzając zestawienie, gdzie najlepiej kupić dany produkt ze względu na jego cenę i koszty dostawy. W rezultacie konkretną pozycję da się kupić, co zmniejsza jakość przygotowanego raportu. Ponadto nie jest prowadzona żadna selekcja dostawców, co prowadzi czasem do większych nadużyć niż na wspomnianych portalach aukcyjnych. W rezultacie poszukiwanie tam prezentowanego produktu to bardzo zły pomysł. Gdzie zatem nabyć omawiane rozwiązanie? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy już do kolejnego akapitu.

Handy Heater gdzie kupić – sklep – cena

Gdzie kupić zatem Handy Heater i jaka jest jego cena?  Czy jest jakiś sklep, który oferuje ten produkt? Przyjrzyjmy się zatem opcjom zakupu prezentowanego rozwiązania. Z poprzedniego akapitu wysnuliśmy wnioski, gdzie nie kupować piecyka prezentowanego w tym artykule. W tym przyjrzymy się, gdzie dokonać stosownego zakupu.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Jest tylko jeden sklep, gdzie kupić można Handy Heater, jego cena jest korzystna, gdyż wynosi zaledwie 149,99 zł, a zakup jest obłożony gwarancją jakości.

Jest to strona producenta tego rozwiązania, znajdująca się pod adresem Handy Heater gdzie kupić - sklep - cenawww.handyheater.pl. Jest tam platforma zakupowa, wysoce profesjonalnie przygotowana i zaprojektowana. Proces nabycia produktu, nie dość, że objęty jest licznymi gwarancjami, to jeszcze jest niezwykle prosty, a dzięki licznym integracjom np. z systemem logistycznym, zajmuje dosłownie chwilę.

Ta wysoka automatyzacja pozwoliła na obniżkę kosztów, dzięki czemu możliwa jest również darmowa dostawa. Dzięki temu zwrot środków wydanych na zakup tego rozwiązania następuje jeszcze szybciej. Ponadto całość jest bardzo estetyczna, zaś liczne zakładki dość precyzyjnie poruszają wszystkie istotne kwestie, prezentują wypowiedzi użytkowników na forum, specyfikację produktu i wiele innych istotnych informacji. Warto się z treścią owej witryny zapoznać. Zapraszamy więc do jej odwiedzenia: www.handyheater.pl.

Handy Heater opinie – forum

Sprawdźmy teraz, jakie są opinie o Handy Heater na forum wśród jego użytkowników. Dzięki uprzejmości producenta, mamy okazję się z kilkoma opiniami zapoznać. Dzięki temu możliwa jest ocena, czy dane rozwiązanie odpowiada naszym potrzebom, gdyż często wypowiedzi użytkowników zawierają wiele cennych przemyśleń i wskazówek odnośnie stosowania danego produktu.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Przejdźmy zatem do poszczególnych wypowiedzi i sprawdźmy opinie o Handy Heater na jednym forum:

Handy Heater kupiłem żeby zabierać go na różne obozowiska i inne wyjazdy.Handy Heater kupiłem żeby zabierać go na różne obozowiska i inne wyjazdy. Dostęp do prądu w miejscach na przyczepy kempingowe nie jest już niczym dziwnym, a zależało mi na rozwiązaniu małym i poręcznym, a jednocześnie skutecznym.

Kiedy okazało się, że jest to jeszcze rozwiązanie ekonomiczne, gdyż dogrzewanie pokoju zimą kosztowało mnie grosze, tym bardziej uznałem, że jest to rozwiązanie fenomenalne. Dzięki niemu idzie osiągnąć komfortowe warunki za grosze. Szczegóły znajdziesz na stronie www.handyheater.pl

Marcin, 32 l.

omieszczenia po jednym z urządzeń typu Handy Heater.Posiadam mieszkanie w starym budownictwie, dlatego dogrzewanie niektórych pomieszczeń jest nielada wyczynem, a w zimie prawdziwym koszmarem, zwłaszcza, że zlikwidowałam antyczne ogrzewanie węglowe.

Ponieważ zależało mi na w miarę jednolitej temperaturze w całym mieszkaniu, gdyż jest ono małe, zakupiłam do każdego pomieszczenia po jednym z urządzeń typu Handy Heater.

Koszta jego eksploatacji są bardzo znikome, gdyż ustawiam na wszystkim jednakową temperaturę na termostacie i nie pracują one niepotrzebnie. Ponadto wychodząc programuję już do przodu czas uruchomienia grzania, dzięki czemu wracam do przytulnego i ciepłego mieszkania.

Anna, 28 l.

Ale znalazłem rozwiązanie zastępcze - Handy Heater.Moja łazienka jest usytuowana z brzegu całego domu i nie posiada instalacji grzewczej. Jakiś czas temu rozważałem jej montaż, ale koszta są dość spore i wymagają ingerencji w cały wystrój.

Wiem, że nie będę w stanie załatwić podobnych kafelek, a z obecnego wystroju nie chcę rezygnować.

Ale znalazłem rozwiązanie zastępcze – Handy Heater. Podłączam go do prądu i mogę podgrzać pomieszczenie nawet do 32 stopni. Co ciekawe, całkiem możliwe, że jest to ekonomiczniejsze od włączenia łazienki do normalnego obiegu, gdyż podgrzewanie kosztuje grosze i nie wymagało żadnych modyfikacji lokalu.

Zenon, 43 l.

Tak trafiłam właśnie na Handy Heater.Grzejnikami elektrycznymi dogrzewam się od zawsze. Ostatnio jednak zaczęłam w myśl nowego trendu wszędzie szukać oszczędności, zwłaszcza w prądzie, żeby odciążyć środowisko naturalne.

Nie chciałam jednak rezygnować z komfortu cieplnego, dlatego szukałam takiego rozwiązania, które połączy oba moje cele. Tak trafiłam właśnie na Handy Heater. Dzięki małemu poborowi prądu, moje rachunki spadły, jednakże spora częstotliwość i termostat sprawiły, że sam komfort nie tylko się nie obniżył, ale wręcz podwyższył. Uważam więc to rozwiązanie za wszechmiar idealne.

Maria, 35 l.

Podsumowanie

Koszt pełnej instalacji grzewczej jest bardzo duży. Dlatego czasem zdecydowanie łatwiej jest wykorzystać małe urządzenie do dogrzewania się, zamiast tworzyć kosztowną instalację. Zwłaszcza, jeśli urządzenie jest niewielkie i niezwykle ekonomiczne, a nam zależy na dogrzaniu. Takim rozwiązaniem jest Handy Heater.Handy Heater pozwala na szybkie ogrzanie powierzchni do 23 metrów kwadratowych.

Niewielkie gabaryty pozwolą zmieścić owe urządzenie do torby lub plecaka, żeby zabrać je gdziekolwiek się udajemy. Niezwykle niskie zużycie prądu sprawia, że same ogrzewanie za pomocą tego rozwiązania jest niezwykle ekonomiczne.

Godzina pracy to zaledwie 20 groszy, a możliwe jest nagrzanie pomieszczenia nawet do 23 metrów kwadratowych powierzchni. Obecność termostatu i wyświetlacza LED sprawia, że obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna, zaś całą pracę można zaprogramować nawet do 12 godzin do przodu. Dzięki temu możliwe jest wykonanie bardzo skomplikowanych manewrów, jak uruchamianie urządzenia np. przed snem, lub wyłączenie w trakcie.

PROMOCJA - 50% HANDY HEATER - KUP JUŻ DZIŚ

Produkt zakupić można na stronie www.handyheater.pl. Jest to jedyne rekomendowane przez producenta źródło zakupu, które nie wiąże się z żadnym ryzykiem jak na przykład zakup podróbki o wątpliwej jakości. Darmowa dostawa sprawia, że zakup w tym miejscu jest dodatkowo atrakcyjny.

Biorąc te wszystkie czynniki pod uwagę, zdecydowanie należy stwierdzić, że Handy Heater jest naprawdę dobrym rozwiązaniem i warto nabyć go, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy może on poprawić komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

13 KOMENTARZE

 1. Właśnie uruchomili darmową dostawę. Nie wiadomo ile ta promocja potrwa, ale warto się śpieszyć, żeby zdążyć.

 2. Czy ten piecyk jest w stanie podgrzać garaż blaszany mający 20 metrów kwadratowych? Wygląda dość niepozornie, a mój garaż jest wyjątkowo nieszczelny…

  • Myślę, że spokojnie da radę 🙂 wiadomo, że trzeba mu ustawić konkretną temperaturę, zaś wyizolowanie grzanego pomieszczenia również powinno być pomocne, ale nawet w tak ciężkich warunkach nie powinno być większych problemów 🙂

   • Super 🙂 dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź! Sprawdzę, czy da się to pomieszczenie jakoś ocieplić i odizolować 🙂

    • Warto się tremu przyjrzeć, bo co z tego jak Handy Heater zagrzeje Ci to pomieszczenie, jak dużo tego ciepła będzie Ci uciekać? Dobrej termoizolazji nie zastąpi nic!

 3. Sprawdza się wybitnie na dogrzewanie łazienki np. przed kąpielą. Załączam Handy Heater, programuję mu czas i termostat i wieczorem wchodzę do przyjemnie nagrzanej łazienki. Rewelacja!

 4. Dogrzewam sobie swój warsztat i nawet pomimo nieszczelności drzwi i okien Handy Heater daje sobie radę 🙂 działa bez zarzutu.

 5. Mniejsze pomieszczenia (mała komórka, 15 metrów kwadratowych) zagrzewa w tempie ekspresowym! Warto swojej ceny 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here