Moja Przygoda z African Mango

Moja Przygoda z African Mango
5 (100%) 1 vote

O mnie:

Cześć wszystkim. Mam na imię Sandee i przez większość mojego życia byłem otyły. Wiedziałem, że muszę podjąć życiową decyzję w sprawie mojej wagi i zdrowia po tym jak kilka lat temu zmarła moja matka. Również była otyła przez całe swoje życie i cierpiała na kilka chorób, w tym cukrzyca, wysokie ciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, artretyzm, miażdżyca, ból pleców, ból kolan, to tylko kilka z jej chorób. Bałem się, że podążam tą samą ścieżką, więc podjąłem decyzję, aby zmienić swój tryb życia.

Co zmieniłem?

Zacząłem ćwiczyć z osobistym trenerem w mojej pobliskiej siłowni. Zmieniłem również swoją dietę przy pomocy dietetyka. Z biegiem czasu, udało mi się zrzucić kilka funtów tu i tam, ale kilka tygodni później zacząłem ponownie przybierać na wadze. Ten cykl trwał przez około rok. Czułem sfrustrowany przez brak skutków.

Wszystko się zmieniło, kiedy wpadłem do starej przyjaciółki ze szkoły podczas robienia zakupów w sklepie spożywczym. Początkowo nie zauważyła mnie, bo przybrałem 50 funtów od kiedy ostatni raz widzieliśmy się nawzajem. Podszedłem do niej i powiedziałem, że wcale się nie zmieniła i że może wyglądała na bardziej szczupłą niż w liceum. Podziękowała mi i powiedziała, że nie zawsze wyglądała tak zdrowo. Powiedziała, że po urodzeniu trzeciego dziecka nie mogła zrzucić 40 funtów które przybrała podczas ciąży. Powiedziała mi, że to co w końcu pomógło jej schudnąć było suplementem znanym jako afrykańskie mango, wspomniane w show „Dr Oz”. Więcej o tym preparacie przeczytacie w tym artykule: http://zrzuctenbalast.pl/african-mango-opinie-cena-gdzie-kupic-apteka-czy-internet/

Po wysłuchaniu tego, jak ono jej pomogło, postanowiłem to spróbować, ponieważ nic innego nie pomagało… Tak czy inaczej, po czterych tygodniach testowania zrozumiałem efekty tego  afrykańskiego mango, a wyniki zaskoczyły mnie!

Zrzuciłem 27 funtów w ciągu 4 tygodni!

Zalety afrykańskiego mango rozwiały cały mój początkowy sceptycyzm. Odkryłem, że ten sposób nie tylko pomógł w zrzuceniu wagi, ale ponoć zwiększał energię, oraz pomagał mi lepiej spać i wstawać bardziej wypoczętym. Oto co zapisałem w moim dzienniku:

1 tydzień:

Po jednym tygodniu metody byłem zaskoczony dramatycznymi wynikami. Moja energia się zwiększyła i nie byłem nawet głodny, widocznym efektem ubocznym metody było tłumienie apetytu. Szczerze czułem się fantastyczne.

A ja nawet nic nie zmieniłem w swojej codziennej rutynie. W 7. dniu wstałem na wagi i nie  uwierzyłem własnym oczom. Zrzuciłem 7 funtów. Ale nadal nie byłem przekonany, bo mówi się, że tracisz wiele wody podczas każdego programu odchudzania. Chciałem poczekać i zobaczyć skutki w następnych tygodniach. To na pewno było wygórowane!

2 tydzień:

Po dwóch tygodniach zacząłem tydzień nawet z większą energią i faktycznie spałem lepiej niż dotychczas. Już nie budziłem się w nocy i nie wierciłem się w łóżku, bo moje ciało potrafiło się zrelaksować (myślę, że był to skutek pozbycia się toksynów). Ponadto, potrafiłem zrzucić jeszcze 8 funtów, osiągając nieprawdopodbne 14 funtów zrzuconych w ciągu zaledwie 2 tygodni.