O Portalu / Kontakt

O Mnie

Nazywam się Magdalena Atyńska. Od wielu lat moje życie zawodowe i prywatne mocno związane jest z tematyką suplementów diety.

W 2005 r. ukończyłam Dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moją pasją od zawsze było odżywianie, fitness oraz suplementacją. W tej chwili zawodowo zajmuję się laboratoryjnymi badaniami nad działaniem suplementów na ludzki organizm.

O Stronie

Zdaję sobie sprawę, że wśród różnorodności dostępnych metod podjęcie decyzji o wyborze diety i środków odchudzających może stanowić problem. Tak właśnie narodził się pomysł na stronę ZrzucTenBalast.pl.

Ma ona dostarczać każdemu kto ją odwiedzi rzetelnej wiedzy i praktycznych porad w tematach:

  • Zdrowego odżywiania
  • Sportu oraz fitness
  • Suplementacji
  • Motywacji w odchudzaniu

Tylko połączenie tych kilku elementów daje w dzisiejszych zabieganych czasach gwarancję wymarzonej sylwetki przez długie lata.

Dodatkowo na stronie jest dostępny ranking topowych suplementów na odchudzanie. Każdy z nich został dokładnie zbadany pod kątem składu oraz działania. Opisuję je i podpowiadam, z jakimi metodami warto go połączyć w celu maksymalnej efektywności.

Dzięki temu otrzymujesz ode mnie listę sprawdzonych oraz bezpiecznych środków i wiesz, czego możesz się spodziewać po zastosowaniu każdego z nich.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wpisz je poniżej:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości