Slimette – recenzja

Slimette – recenzja
Rate this post

Slimette jest wyjątkową kombinacją kilku składników, których działanie zostało potwierdzone w wielu badaniach naukowych. To pierwsza taka konfiguracja na rynku, gdzie połączono ze sobą większość najskuteczniejszych składników.

Taki zabieg spowodował, że Slimette stał się suplementem, który w błyskawicznym tempie zdobył topową pozycję na polskim rynku. Z racji tego, że zwiększa on skuteczność praktycznie każdej kuracji mającej na celu zrzucenie kilogramów, sięgają po niego nawet najbardziej wymagające osoby, które oczekują szybkich efektów.

Jagody Acai – Podstawowy Składnik Slimette

Wyciąg z brazylijskich Jagód Acai to podstawowy i najważniejszy składnik tabletek Slimette. Te niewielkie owoce są złożone ze związków, które mają bardzo duży wpływ na nasze odchudzanie. Z jednej strony zawarty w nich błonnik daje uczucie sytości na wiele godzin, a z drugiej zmusza do wysiłku nasz układ pokarmowy, czego efektem jest przyśpieszona przemiana materii.

Dodatkowo wspomaga oczyszczanie naszego organizmu z trujących toksyn, dostarczając mu jednocześnie drogocennych witamin B1, B2, B3, E, C, minerałów takich jak wapń, cynk, magnez czy potas oraz prozdrowotnych kwasów tłuszczowych omega 6 i omega 9. Dzięki temu podczas procesu odchudzania nie musimy się martwić o ich niedobór.

Skład i Działanie Slimette2050789643_46fda173a2_z

Naukowcy, którzy stworzyli Slimette połączyli jagody Acai z innymi równie bezpiecznymi oraz sprawdzonymi składnikami, co stworzyło mieszankę która wspomaga odchudzanie na wielu płaszczyznach:

  • Przyspiesza metabolizm, dzięki czemu Twój organizm szybciej spala tkankę tłuszczową
  • Hamuje łaknienie i daje uczucie sytości
  • Pobudza, dzięki czemu możesz częściej i sprawniej wykonywać ćwiczenia
  • Przyśpiesza potreningową regenerację

Z Czego Składa Się Slimette?

  • Jagody Acai – bardzo silny przeciwutleniacz, który z jednej stron przyśpiesza  metabolizm, a z drugiej zmniejsza nasz apetyt. Dodatkowo dzięki zawartości antyoksydantów, tłuszczy Omega 3,6 i 9, witamin oraz licznych minerałów poprawiają naszą witalność, dodają energii, odmładzają, mają pozytywny wpływ na układ krążenia, czy nawet obniżają cholesterol. Można powiedzieć, że to taka prozdrowotna bomba witaminowa dla naszego organizmu, którą warto się wspomagać również po zakończeniu odchudzania.
  • Guarana –lecznicza roślina z Amazonii, która ma działanie energetyzujące, co pozwala wykonywać nam lepszej jakości treningi. Z kolei po treningach pomaga naszemu organizmowi dużo szybciej się zregenerować i odzyskać siły, dzięki czemu mamy zdecydowanie więcej energii podczas całego dnia.
  • Wyciąg z zielonej herbaty –badania wykazały, ze wyciąg z zielonej herbaty przyśpiesza naszą szybkość spalania kalorii o 4% na 24 godziny. To jednak nie wszystko, ponieważ zielona herbata działa też przeciwko skokowi insuliny po posiłku, dzięki czemu hamuje odkładnie się tłuszczów i ogranicza nasz apetyt.
  • L-karnityna – substancja, która pomaga wykorzystywać odłożony tłuszcz jako źródło energii, dzięki czemu przyśpiesza jego spalanie. Dodatkowo dodaje zastrzyku energii, co potęguje efekty treningu.
  • Papryka Cayenne – zawiera kapsaicynę, która spożywana rozgrzewa organizm, a ten zmuszony do reakcji spala większą ilość kalorii. Badania przeprowadzone na Purdue University w USA pokazały, że osoby które suplementowały się papryką Cayenne, a wcześniej nie miały w zwyczaju spożywania ostrych dań, zrzuciły 6 razy szybciej zbędne kilogramy.

Jakie Są Inne Zalety Slimette?

Dzięki zawartości tak dużej liczby różnych składników Slimette oprócz tego, że kilkukrotnie przyśpiesza proces odchudzania, to jeszcze wpływa prozdrowotnie na cały nasz organizm. Składniki zawarte w tym suplemencie zapobiegają różnym infekcjom, zmniejszają ryzyko nowotworów i chorób serca, odmładzają, zmniejszają cholesterol czy chociażby zapobiegają infekcją wzmacniając nasz organizm.

Oczywiste jest, że gdy mamy więcej energii i cieszymy się lepszym zdrowiem, to również ma to duży wpływ na naszą chęć pójścia na trening czy przygotowania pożywnego posiłku.

Slimette – Czy Warto?

Jeśli stosowałaś do tej pory suplementy, które są tzw. półśrodkami, czyli zawierają niewielką ilość tylko jednego składnika przez co nie odczułaś żadnego wpływu na Twoje odchudzanie, Slimette pozwoli Ci odzyskać wiarę że suplementy faktycznie przyśpieszają zrzucanie balastu.

Podsumowując, zawarta w tym produkcie mieszanka składników jest wyjątkowa i na próżno szukać jej w innych preparatach. Slimette to produkt, który tak naprawdę można śmiało zarekomendować każdemu, kto chce, aby jego odchudzanie wreszcie nabrało tempa.