Slimette – Test Czytelniczki Cz.1

Slimette – Test Czytelniczki Cz.1
Rate this post

Kilka dni temu od czytelniczki Gosi doszły e-maile, w których opisuje swój test oraz przemyślenia na temat produktu Slimette.  Jego recenzję można znaleźć tutaj. A oto pierwszy e-mail od Gosi:

„Jakiś czas temu, gdy moja waga przekroczyła 70kg powiedziałam sobie DOŚĆ i stwierdziłam, że dla dobra własnego samopoczucia oraz zdrowia zrobię wszystko, aby odzyskać dawny wygląd i znów poczuć się kobieco.

Nieważne, że już dawno po 30 i metabolizm zwalnia… i jeszcze na głowie ciążą domowe obowiązki. Zrobię wszystko, aby zrzucić te kilkanaście kg. Z tego powodu aby zwiększyć swoją motywację do ćwiczeń i zdrowego odżywiania się, stwierdziłam że podzielę się tym testem na forum publicznym.

Przez ostatnie dni bacznie przeglądałam Internet w poszukiwaniu suplementu, który pójdzie na pierwszy ogień. Poświęciłam na to kilka ładnych godzin, porównując obietnice producentów oraz składy wielu produktów. Przyznam że mocno przydatny był przy tym ranking oraz recenzje produktów na zrzuctenbalast.pl”

Chciałam znaleźć coś, co przyśpieszy przede wszystkim mój metabolizm i pomoże spalić tłuszcz. Zdecydowałam się ostatecznie na Slimette.

Trening
Niestety zabiegany tryb życia (dzieci i nadgodziny w pracy) powodują, że od kilku miesięcy bieganie 2 razy/tyg to często maximum. Planuję jednak podczas testu wziąć kilkudniowy urlop i zwiększyć liczbę treningów.

Dieta
Ciężko byłoby mi stosować konkretną dietę, bo nie miałabym czasu na przygotowanie posiłków. Opieram się głównie o proste zasady żywieniowe:

  • Pierwszą kapsułkę Slimette przyjmuję przed śniadaniem, a drugą przed obiadem
  • Rano jem zdrowe śniadanie, które ma przyśpieszyć mój metabolizm (płatki owsiane z dodatkami: otręby, orzechy, rodzynki, wiórki kokosowe)
  • Na obiad ryż/makaron/kasza gryczana + chude mięso + warzywa
  • Na kolację jajecznica/jajka na twardo + ciemne pieczywo
  • Staram się unikać słodyczy, a jeśli mam ochotę na coś słodkiego to zajadam daktyle z pestkami słonecznika/dyni
  • Jeśli jestem głodna między posiłkami, to zawsze mam pod ręką banana lub inny owoc
  • Unikam soków oraz napojów gazowanych, piję minimum 1,5l wody dziennie

Oczekiwania
Jestem osobą, której przemiana materii po 30 roku życia dość mocno zwolniła. Moje nadzieje w Slimette to przede wszystkim podkręcenie metabolizmu.

W tej chwili ważę 71,2kg. Chciałabym, aby za tygodnie było -4kg czyli około 67kg. Nie chcę też oczekiwać zbyt wiele, bo to moje pierwsze podejście do suplementów i nie wiem czego do końca się spodziewać.

To chyba tyle, kolejnego wpisu spodziewajcie się za dwa tygodnie. Trzymajcie kciuki! 🙂

Pozdrawiam
Gosia :)”