Vibro Shaper opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena

Vibro Shaper opinie – jak stosować – efekty – allegro – forum – cena
4.7 (94.26%) 115 votes

Problem idealnej sylwetki to w dzisiejszych czasach jeden z naczelnych problemów naszego społeczeństwa. Z jednej strony panuje kult wysportowanego ciała, z drugiej strony zaś ogromna wiedza medyczna z zakresu funkcjonowania naszego organizmu wskazuje, że odpowiednia waga jest po prostu  zdrowa dla nas i naszego ciała.

Vibro Shaper może stanowić odpowiedź na większość lub wszystkie problemy osób chcących regularnie ćwiczyć,Vibro Shaper może stanowić odpowiedź na większość lub wszystkie problemy osób chcących regularnie ćwiczyć, a z różnych względów nie mogących.

PROMOCJA -50%

SPRAWDŹ SAM!

www.vibroshaper.pl

Na odpowiednią sylwetkę wpływ mają dwa czynniki – dieta oraz odpowiedni zestaw ćwiczeń. O ile dieta to tylko kwestia dyscypliny, o tyle ćwiczenia to już zaangażowany czas i siły organizmu. A czasem nie zawsze dysponujemy. Ponadto w uprawianiu np. biegów sporym utrudnieniem może być pogoda, która nie zawsze nastraja odpowiednio do ćwiczeń i sprawia, że częstokroć suma korzyści i kosztów w postaci przeziębienia na przykład jest nieproporcjonalna.

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

Ostatnio jednak wprowadzono na rynek rozwiązanie tego problemu. Mowa o sprzęcie Vibro Shaper. Czy urządzenie to może stanowić odpowiedź na większość lub wszystkie problemy osób chcących regularnie ćwiczyć, a z różnych względów nie mogących? Na to pytanie odpowiedź znaleźć można w poniższym artykule. Warto również odwiedzić stronę producenta znajdującą się pod adresem www.vibroshaper.pl

Vibro Shaper polska – Efekty – Działanie

Prezentowany produkt to platforma generująca wstrząsy, rozchodzące się po naszym ciele. Wstrząsy te, dzięki odpowiedniej cykliczności i intensywności, pobudzają do pracy mięśnie wielu partii ciała między innymi brzucha, pośladków, ud, nóg i rąk, w zależności od zastosowania urządzenia. Dzięki wielowymiarowym impulsom, pobudzone zostaje całe ciało, zaś samo działanie platformy pobudza krwiobieg, rozluźnia mięśnie i pomaga ciału w regeneracji.

Przyjrzyjmy się zatem, jakie jest działanie Vibro Shaper i jakie są efekty tego działania. Polska strona producenta dość dokładnie ten temat opisuje, dlatego warto się z tą kwestią dobrze zapoznać. Otóż platforma pozwala na ćwiczenia w trzech stopniach intensywności. W przypadku najprostszej formy ćwiczeń, czyli substytutu biegania, stanie na środku urządzenia idealnie symuluje chód. Lekki rozkrok będzie przynosił takie same rezultaty jak jogging. Pełny rozkrok zaś, z ustawieniem stóp na dwóch skrajnych brzegach platformy pozwoli na zasymulowanie sprintu.Vibro Shaper polska - Efekty - Działanie

Działanie Vibro Shaper opiera się aż o 99 różnych ustawień prędkości, a efekty jego stosowania to między innymi pozbycie się cellulitu i boczków, ujędrnienie ciała oraz powrót do ciąży. Całość odbywa się bez wycieńczających ćwiczeń, potu oraz dodatkowych wyrzeczeń. Dokładne badania wskazują, że 10 minut pracy na platformie z najwyższymi ustawieniami przynosi lepsze rezultaty niż 30 minut biegania. Jest to ogromna oszczędność czasu!

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

Bardzo spora liczba ustawień oraz kombinacji, pozwala na opracowanie ćwiczeń pasujących zarówno do początkujących, dopiero rozpoczynających przygodę z ćwiczeniami użytkowników, jak i zaawansowanych, chcących również skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez prezentowane urządzenie. Zwłaszcza, że jest ono całkowicie bezpieczne dla ścięgien, stawów i kości, nie wywołując efektów ubocznych, a wręcz będąc bezpieczniejszym rozwiązaniem od normalnych ćwiczeń, które mogą doprowadzić do naderwania lub naruszenia różnych partii ciała.

Mając na uwadze tak szerokie spektrum działania, można pokusić się o stwierdzenie, że platforma pozwala nie tylko na oszczędność czasu, co zostało już dość dokładnie opisane, ale również na oszczędność środków pieniężnych, które zostałyby normalnie wydane na przykład na karnet na siłownię, a w przypadku zastosowania tego urządzenia zostają u nas w kieszeni. Konstrukcja jego bowiem pozwala na ćwiczenia w domowym zaciszu, oglądając telewizję lub słuchając muzyki. Wyposażona jest w kółka z jednej strony, co pozwoli ją wygodnie przesuwać w zaplanowane miejsce, zaś z drugiej strony antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo podczas stosowania tego rozwiązania.

W skrócie podsumowując – polska strona producenta Vibro Shaper wskazuje na następujące cechy tego rozwiazania:

 1. Dzięki mikrodrganiom trenuje kompleksowo mięśnie całego ciała.
 2. Trzy programy gwarantują trzy stopnie intensywności ćwiczeń, w zależności od zaawansowania
 3. Dzięki kompleksowemu działaniu, urządzenie jest w stanie modelować całą sylwetkę, wydatnie ją wyszczuplając
 4. Dzięki odpowiedniej amplitudzie drgań, urządzenie wydatnie ujędrnia ciało, a niewielkie wymagane zaangażowanie pozwala błyskawicznie i bez wysiłku wrócić do formy po ciąży
 5. Konstrukcja urządzenia i częstotliwość drgań jest bezpieczna dla ciała, a zwłaszcza dla stawów, narażonych na uszkodzenia w wyniku tradycyjnych ćwiczeń.

Więcej o tym rozwiązaniu można również przeczytać na stronie jego producenta, znajdującej się pod adresem www.vibroshaper.pl

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

Vibro Shaper opinie – jak stosować – forum

Przejdźmy teraz do dwóch kolejnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę przy analizie każdego rozwiązania dostępnego na rynku przed jego wyborem. W pierwszej kolejności przyjrzymy się temu, jak stosować Vibro Shaper, a w drugiej – jakie są opinie o produkcie na forum, wśród jego użytkowników.Vibro Shaper opinie - jak stosować - forum

Przyjrzyjmy się zatem tym kwestiom dokładnie.

Jak stosować zatem Vibro Shaper? Cały proces opiera się o wybór odpowiedniej partii mięśni, które chcemy trenować i dobranie do nich odpowiedniego ćwiczenia, które producent sugeruje w dołączonym zestawie ćwiczeń. Najpopularniejszą formą jest właśnie trening będący substytutem do biegania. Polega on na ustawieniu się na urządzeniu w pozycji wyprostowanej z odpowiednim ułożeniem nóg. Jak zostało wspomniane – nogi złączone przynoszą efekty podobne do chodu, lekki rozkrok imituje jogging, zaś pełen rozkrok, od krawędzi do krawędzi zastępuje bieg sprintem. Pozostałe zastosowania można z łatwością odnaleźć w zestawie ćwiczeń dołączonym do produktu. Połączenie z zasugerowanymi dietami może przynieść jeszcze szersze efekty.

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

A jakie są opinie o Vibro Shaper na forum, wśród użytkowników produktu? Warto się im przyjrzeć, gdyż znajomość tych opinii może pomóc w ocenie przydatności tego rozwiązania w konkretnym przypadku. Poniżej zamieszczono kilka przykładowych opinii. Warto się z nimi zapoznać.

Na szczęście koleżanka powiedziała mi właśnie o Vibro Shaper.Zostałam postawiona przed dość smutną koniecznością – musiałam pilnie rozpocząć dietę i ćwiczenia, żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału, które było już w moim stanie bardzo duże. Niestety paradoksalnie miałam z tego samego powodu dość ograniczone pole manewru. Na szczęście koleżanka powiedziała mi właśnie o Vibro Shaper.

Oznaczało to dla mnie możliwość ćwiczenia bez nakładu, co pozwoliłoby mi schudnąć bez większych problemów.

Postanowiłam więc spróbować i zaopatrzyłam się w to rozwiązanie. To był idealny wybór! Obecnie nie dość, że jestem znacznie szczuplejsza, to do tego niebywale zdrowsza. A utrzymanie sylwetki jest niezwykle proste dzięki temu urządzeniu.

Grażyna, 43 l.

Zaczęłam stosować Vibro Shaper zamiast tradycyjnego joggingu. Do tej pory bardzo często biegałam, jednakże jakość powietrza w ostatnich czasach pozostawia wiele do życzenia. Myślałam nad jakimś innym rozwiązaniem.

aczęłam stosować Vibro Shaper zamiast tradycyjnego joggingu.Tak trafiłam właśnie na to urządzenie i od razu, zachęcona pozytywnymi ocenami, zamówiłam je dla siebie. Muszę przyznać, że dostawa poszła gładko jak po maśle, gdyż po paru dniach mogłam rozpoczynać ćwiczenia.

Ale najlepsze były efekty. Starałam się ćwiczyć tyle samo, ile bym biegała. Zgodnie z pełnym zestawem, moja waga powinna utrzymać się na niezmiennym poziomie. Po miesiącu okazało się jednak, że wydatnie spadła! Zgodnie więc z moimi wnioskami, ćwiczenie z tym urządzeniem jest znacznie wydajniejsze niż normalne ćwiczenia.

Anna, 33 l.

Z Vibro Shaper zetknąłem się na pewnej prezentacji i postanowiłem wypróbować to rozwiązanie.Z Vibro Shaper zetknąłem się na pewnej prezentacji i postanowiłem wypróbować to rozwiązanie.

Nie byłem na początku zbytnio przekonany do ćwiczeń bez odpowiedniego zaangażowania i skomplikowanego sprzętu, jednakże nic nie szkodziło mi spróbować jakiejś alternatywy. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że moje ciało się rzeźbi bez specjalnego nakładu pracy, tylko poprzez korzystanie z tego urządzenia, tego nie jest w stanie nikt opisać. Od tego czasu rodzinnie korzystamy i efekty są powalające.

Adam, 32 l.

Urządzenie sprzedawane na stronie www.vibroshaper.pl miałem okazję testować przy okazji pisania artykułu na jeden z portali o odchudzaniu i zdrowych ćwiczeniach. Oczywiście dla mnie jakiekolwiek rezultaty, będące pochodną zwykłego stania na jakiejś platformie były nie do pomyślenia i zamierzałem ten mit obalić.

Urządzenie sprzedawane na stronie www.vibroshaper.pl miałem okazjęParadoksalnie największy wróg stał się największym sprzymierzeńcem tego rozwiązania. Po dokładnych testach, okazało się, że wydajność niektórych systemów ćwiczeń z wykorzystaniem mikrodrgań na platformie jest znacznie większa niż zwyczajnych ćwiczeń wykonywanych w takim samym odstępie czasu przez dokładnie tą samą osobę. Każe się to z jednej strony zastanowić nad aktualnością naszej wiedzy z zakresu odpowiednich programów ćwiczeniowych, z drugiej zaś jest dobrą motywacją, by przemyśleć zakup tego rozwiązania i kwestie odpowiedniej dawki ćwiczeń mieć rozwiazaną.

Jarosław, 29 l.

Z powyższych wypowiedzi wywnioskować można, że Vibro Shaper cieszy się bardzo wysokimi ocenami wśród swoich użytkowników. Wynika tak przede wszystkim z zadowalającej skuteczności i wielu korzyści związanych z zastosowaniem tego rozwiązania. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie producenta www.vibroshaper.pl

Vibro Shaper ceneo – gdzie kupić – CenaVibro Shaper może stanowić odpowiedź na większość lub wszystkie problemy osób chcących regularnie ćwiczyć,

Mając przeanalizowane wszystkie techniczne aspekty produktu oraz wypowiedzi użytkowników, pora przejść do kwestii finalnej, czyli gdzie kupić Vibro Shaper i jaka jest jego cena np. na Ceneo lub w innym miejscu. Zajmijmy się w pierwszej kolejności kwestią transakcji na Ceneo. Otóż producent nie wystawił na Ceneo Vibro Shaper, żeby jego cena była wydatnie niższa.

Gdyby urządzenie znalazło się na portalu sprzedażowym, jego koszt jego zakupu byłby wydatnie wyższy, właśnie o kwotę potrzebną na promocję  w tego typu źródle zakupowym. Dlatego na pytanie gdzie kupić Vibro Shaper jest tylko jedna logiczna odpowiedź. Znajduje się ona w kolejnym akapicie.

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

Vibro Shaper Strona producenta – allegro – apteka

Tylko platforma zakupowa, którą posiada wbudowana strona producenta Vibro Shaper sprzedaje ten produkt. Ani Allegro, ani apteka, podobnie jak inne portale, nie mają praw do odsprzedaży tego rozwiązania i co najwyżej dystrybuują nieskuteczne podróbki lub produkty imitujące oryginalne rozwiązanie. Dlatego tylko strona producenta gwarantuje zakup pełnowartościowego Vibro Shaper – nie allegro i nie apteka – tych rozwiązań należy unikać.

Vibro Shaper Strona producenta - allegro - aptekaPlatforma zakupowa producenta jest bardzo intuicyjna i często oferuje w ramach akcji promocyjnych darmową dostawę, atrakcyjne zniżki lub dodatkowe kupony. Sam proces zaś zamówienia i dostawy odbywa się niezwykle sprawnie, dzięki dedykowanym rozwiązaniom logistycznym. Warto więc robić zakupy tylko w sprawdzonym źródle, czyli na platformie pod adresem www.vibroshaper.pl

Podsumowanie

Vibro Shaper to skuteczny produkt zastępujący wiele urządzeń do ćwiczeń i imitujący prywatną siłownię w domu lub mieszkaniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób zabieganych, lub nie mogących zająć się tradycyjnymi ćwiczeniami np. ze względu zdrowotnych. Dzięki bardzo dobremu funkcjonowaniu tego urządzenia, żadne kości, ścięgna i stawy nie są zbyt mocno eksploatowane, zaś mikrodrgania pozwalają na rzeźbienie praktycznie każdej partii mięśni.

Cena produktu to zaledwie 1299,99 zł, zaś kwota ta niezwykle szybko zwraca się dzięki oszczednościom np. na karnetach na siłowni. Sam produkt zamówić można na stronie jego producenta, pod adresem www.vibroshaper.pl. Jest to jedyne rekomendowane źródło zakupu, gwarantujące nabycie produktu oryginalnego oraz skutecznego.

PROMOCJA - 50% VIBRO SHAPER - KUP JUŻ DZIŚ

Jeśli więc nosisz się z zamiarem rozpoczęcia ćwiczeń i zrzucenia paru kilogramów, warto kategorycznie skorzystać z tego urządzenia i zwyczajnie pójść skuteczniejszą drogą na skróty.

14 KOMENTARZE

 1. Polecam z czystym sumieniem! Aż dziw, że nie trzeba się w dzisiejszych czasach w ogóle męczyć, żeby zrzucić zbędne kilogramy – wystarczy porządna inwestycja w sprytne rozwiązanie i już możemy działać i zrzucać!

  • Dlaczego nie trzeba ćwiczyć i się męczyć? Ktoś mógłby rozwinąć działanie tego urządzenia i co świadczy o jego skuteczności lub skąd się ta skuteczność bierze? Ciężko mi uwierzyć, że wszystko robi za nas to urządzenie.

   • Z pewnością wiesz, że mięśnie mogą być aktywne lub być w spoczynku. Naprzemienność obu faz aktywności jest powodem utraty wagi i rzeźbienia samej sylwetki. Jeśli biegasz, to wykonujesz ruch mięśniami kurcząc je i rozkurczając w rytmie kolejnych kroków. Tak samo z powtórzeniami na siłowni. Tutaj mikrodrgania wykonywane są ze znacznie większą częstotliwością niż przy jakimkolwiek ćwiczeniu. Każde drgnięcie to odpowiedni ruch mięśnia. Ponieważ drgania rozchodza się po całym ciele, to pracuje zdecydowana większość mięśni. A teraz powiedz mi – kiedy jest więcej ruchów mięśniami – przy zwykłym ćwiczeniu, czy przy dużej częstotliwości drgań? 🙂

   • Nie ma za co 🙂 też tego nie rozumiałem i nie wierzyłem. Dopiero kolega zachęcił mnie swoim entuzjazmem. I muszę przyznać, że w żadnej mierze nie żałuję 🙂

 2. Idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób bardzo otyłych lub z różnych względów nie mogących aktywnie ćwiczyć. Dzięki takiemu działaniu te osoby mają szansę znacznie przyspieszyć proces utraty wagi i osiągnięcia idealnej sylwetki.

 3. W moim przypadku zdziałał prawdziwe cuda. Myślałam, że nie utracę wagi, bo zawsze miałam problem z otyłością, który nazywany jest u mnie problemem genetycznym. A tu proszę – wystarczył tylko Vibro Shaper, żeby efekty pojawiły się same. Polecam każdemu, z nadmiarowymi kilogramami!

 4. Dla mnie to mała rewolucja w odchudzaniu 🙂 nie spodziewałem się, że cały proces może być tak prosty i przyjemny zasadniczo 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here